Tahini mangrupakeun goah penting Jérmanik. Ieu yayasan pikeun resep amny Jérmanik kawas hummus jeung baba ghanoush.
Tahini bisa disiapkeun homemade atawa dibeuli di hiji grocer Jérmanik di can a. Mangka disebut tahini atawa tahina, gumantung kana wewengkon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 gelas siki wijen
- 1 1/2 cangkir zaitun minyak atawa sayur minyak
Kumaha Jieun Éta
Oven Preheat ka 350. Roti bakar siki wijen pikeun 5-10 menit, tossing siki remen kalawan spatula a. Ulah ngidinan pikeun coklat. Cool pikeun 20 menit.
Tuang siki wijen kana prosesor dahareun jeung nambahkeun minyak. Nyampur keur 2 menit. Pariksa keur konsistensi. Tujuanana nyaéta kandel, acan pourable tékstur. Tambahkeun deui minyak jeung nyampur dugi konsistensi dipikahoyong.
Ngahasilkeun: 4 cangkir
nyimpen Tahini
Tahini kudu disimpen dina kulkas dina wadah katutup pageuh. Bakal tetep nepi ka 3 bulan.| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 568 |
| total Fat | 55 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 14 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 10 g |