Tempura mangrupakeun piring Jepang mana seafood sarta sayuran anu coated dina adonan tiis lajeng jero, goreng henteu. Hal ieu paling mindeng dilayanan ku dipping tentsuyu asin-ieu dijieun tina tilu nepi ka opat bagian stock sup dashi hiji bagian mirin na salah saos bagian kécap. Gula bisa ogé ditambahkeun, sarta lamun, saos disebut sapuluh-sunda. Bahan ieu ogé dipaké dina asin simmering pikeun donburi ogé soba (sereal mi) jeung tahu agedashi (tahu jero-goreng dina kaldu). Lamun dilayanan kalayan tempura, grated daikon téh mindeng hiji iringan.
A resep basajan, tentsuyu bisa nunda babarengan dina hitungan menit lamun gaduh pre-dijieun dashi stock sup kana leungeun, nu bisa dijieun dihareupeun waktu atawa dibeuli di pasar dahareun Asia.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup stock dashi sup
- 1/4 cangkir mirin
- 1/4 cangkir
- kecap
- Gula 1/2 séndok
- Pilihan: grated daikon
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun dashi, mirin, kecap sarta gula dina panci jeung mix ogé.
- Bawa ka kulub leuwih panas sedeng. Pareuman panas sarta ngantep éta tiis.
- Ngawula di cacah leutik individu. Tambahkeun sababaraha daikon grated lamun hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 43 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.053 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 3 g |