Vindaloo masala nyaéta tauco lada ilaharna dipaké di India masakan babi kari, tapi raos sagampil alus kalawan hayam. resep ieu ngajadikeun cukup Vindaloo masala nyiapkeun piring anu boga fungsi opat. Vindaloo mangrupakeun piring populér di Goa, kaayaan di basisir India kidul-kulon. "Masala" teh istilah Hindi pikeun "bumbu".
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 badag bawang, dicincang
- 1 séndok. némpelkeun bodas
- 1 séndok némpelkeun jahé
- 1 séndok
- garam masala
- 4 chilies beureum garing, toasted
- 2 teaspoons. Sikina coriander toasted
- 1 séndok
- cumin
- Sikina , toasted
- 6 ka 8 peppercorns hideung
- 2 sendok Bodas cuka
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun kabéh bahan iwal cuka kana prosesor dahareun.
- Tambahkeun cuka nu hiji saeutik dina hiji waktu anjeun grind bahan kana kandel, némpelkeun rata.
- Paké masala geura atawa nyimpen eta dina bersih, wadahna garing dina kulkas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 64 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 195 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |