Zucchini mangrupakeun sayur tinggi Uap teu teuing tangguh, nu ngajadikeun eta sampurna pikeun aduk-frying. Mun anjeun resep, ngarasa Luncat ka bungbu nepi ieu zucchini gampang aduk-ngagoreng ku nambahkeun 1/4 - 1/2 séndok téh témpél cabe jeung jahé anu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 zucchini badag
- minyak nabati 1 séndok
- 1 séndok jahé minced
- 1/2 séndok téh uyah
- 1 séndok gula, atawa rasa
- 1 séndok
- Anggur béas Cina atanapi sherry garing
Kumaha Jieun Éta
- Motong tungtung ati zucchini, sarta motong diagonally kana keureut ngeunaan 1/4 inci kandel.
- Pra-panas katél hiji atawa skillet leuwih sedeng luhur panas nepika ampir roko. Tambahkeun minyak, swirling eta sabudeureun loyang.
- Lamun minyak anu panas, tambahkeun jahé jeung aduk-ngagoreng nepika aromatik. Nambah zucchini. Sprinkle uyah sarta gula leuwih. Aduk-ngagoreng pikeun menit, mangka aduk di anggur béas atawa sherry garing.
- Aduk-tumis nu zucchini nepika robah jadi hejo poék jeung anu lembut-garing (ngeunaan 3 menit total). Ngawula ka panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 49 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |