Abdi bogoh Anggang bodas hummus. Kuring ngawula ka sémah anu geus pernah ngalaman hummus tradisional atawa jalma anu teu miara tahini di hummus. Mibanda rasa bawang bodas euyeub nu teu overwhelming - éta ngan katuhu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tiasa chickpeas / kacang garbanzo (15 oz.)
- 2 sendok bodas Anggang
- 1/2 séndok
- jeruk nipis
- 1 séndok minyak zaitun
- 1/2 séndok oregano
Kumaha Jieun Éta
1. Dina hiji prosésor dahareun , kacang prosés, bawang bodas, minyak zaitun , jeruk nipis sarta oregano dugi konsistensi dipikahoyong.
2. Mun hummus teuing kandel, saukur nambahan minyak zaitun di increments leutik (1/2 séndok) dugi konsistensi dipikahoyong.
3. Ngawula Anggang hummus bodas garnished kalawan peterseli finely dicincang kalawan panas pita roti , chip pita, atawa veggies. Rasana lada hummus beureum mana anu kacida alusna jeung batu roti Italia haneut.
4. Hummus bisa disiapkeun sateuacanna nepi ka dua poé lamun disimpen dina wadah airtight dina kulkas. Ngawula, panas di gelombang mikro atawa on stovetop a.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 143 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 81 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 7 g |