Ieu mangrupa pulas ilahar mun resep coleslaw tradisional. Engkol anu dicampurkeun jeung kari jeung rempah lianna pikeun salad vegetarian na vegan. resep ieu oge hiji atah, tinggal pangan resep.
Kawas salads atah? Di dieu téh beuki salads bahan kadaharan pikeun nyobaan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sirah héjo kol, dicincang
- 1/3 cangkir abon kalapa flaked (pastikeun na atah, lamun diperlukeun)
- jeruk nipis 2 sdm
- 1/4 cangkir
- minyak zaitun tiis-dipencet
- kecap 1/4 cangkir (lamun atah, pamakéan
- Nama Shoyu )
- 3 siki wijen sdm
- 1/3 TSP turmeric
- 1/2 TSP kari
- 1/2 TSP cumin
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok badag, Tos babarengan kabéh bahan, mastikeun engkol nya merata coated.
Mun mungkin, chill salila sahenteuna sajam na Tos tuntas deui sateuacan porsi. Ieu bakal ngidinan sagala rasa ka mingle tur nyampur.
Leuwih atah Food Resep :
Gampang Raw Pad Thailand Salad
Homemade Raw Jambu Susu Resep
Atah "Burrito" Resep
Pesto vegan Resep
Jicama "fries"
Gbr na mint Salad Resep
Beureum Pepper Gazpacho Sup
Samangka Gazpacho Sup
Atah Applesauce Resep
Bahan kadaharan leuwih resep basajan
Leuwih resep vegetarian
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 272 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 994 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 10 g |
| protéin | 7 g |