Dina Kansas City, maranéhna terang tulang rusuk BBQ . Ieu teh daging babi barbecue resep iga rub pikeun tradisional Kansas Kota-Style tulang rusuk. Rengse tulang rusuk ieu kaluar sareng saos barbecue alus tur Anjeun bakal boga hidangan hebat. rub Ieu jadi alus nu bakal hoyong tetep botol shaker gunana pikeun leuwih ti ngan tulang rusuk.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir / 120 ml gula coklat
- 1/4 cangkir / 60 ml paprika
- 1 séndok / 15 ml cabe hideung
- 1 séndok / 15 ml uyah
- 1 séndok / 15 ml cabe bubuk
- 1 séndok / 15 ml bodas bubuk
- 1 séndok / 15 ml bawang bubuk
- 1 séndok / 5 ml rawit
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan babarengan jeung mindahkeun ka wadahna airtight. rub ieu bisa disimpen nepi ka genep bulan dina tiis, tempat poék.
- Larapkeun rub merata leuwih tulang rusuk. The rak tina tulang rusuk kedah garing nepi kabaran, jadi pat eta garing kalayan towels kertas saméméh sprinkling kalawan campuran rub. Aturan umum kalawan rubs téh naon batang ka daging nyaeta jumlah sampurna.
Paké rub ieu:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 48 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 605 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |