tulang beuheung mutton murah ngadamel euyeub enriched kalawan turnip, wortel, bawang, sarta sa'ir. Mutton nyaeta domba saukur heubeul. Mun anjeun teu miboga aksés ka mutton, anjeun bisa kalayan gampang ngagantikeun domba. Sa'ir téh sisikian favorit abdi, sareng eta nambihan saeutik kakuatan thickening kana kaldu ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon neckbones mutton meaty (dicincang kana 1- ka buah 2 inci (mungkin nganggo tulang domba meaty)
- 2 teaspoons uyah halal
- 1/4 TSP. Freshly taneuh cabe hideung
- minyak nabati 1 séndok (atawa minyak zaitun)
- 2 cengkéh bawang bodas (sakabeh)
- 2 quarts cai tiis
- 2 turnips leutik (diced)
- 2 wortel (diced)
- 1 bawang (diced)
- 1/4 cangkir sa'ir
- Garnish: dicincang mint seger
Kumaha Jieun Éta
Sprinkle mutton atawa kalayan uyah jeung cabé.
minyak panas dina oven Walanda. mutton Sear atanapi domba.
Panutup daging jeung cai, sarta nambahan sakabeh bodas cengkéh. Bawa lalaunan ka kulub a, panas handap, sarta simmer salila 1 jam uncovered. Skim dipareuman jeung Piceun sagala scum nu naék ka luhur.
Tambahkeun turnips, wortel, bawang daun, jeung sa'ir kana pot. Neruskeun simmer dugi Sayuran jeung sa'ir anu lembut. Rasa jeung tambahkeun uyah tambahan jeung cabé upami diperlukeun.
Sprinkle kalawan mint dicincang seger ngawula.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 523 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 142 mg |
| natrium | 939 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 41 g |