A supa keusikan seger nyaeta salah sahiji stuffings paling populér pikeun Polandia pierogi na naleśniki , kiwari dimungkinkeun katelah blintzes atanapi crepes dina basa Inggris.
Kusabab ieu vegetarian, maranéhna bakal jadi sampurna pikeun meatless hidangan Lenten atawa keur wigilia , ogé katelah Natal Hawa dahar peuting.
Kaasup di dieu mangrupakeun resep adonan pierogi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Supa ngeusian:
- 3 gelas suung (seger, finely dicincang)
- 2 bawang badag (finely dicincang)
- 4 sendok mentega (atawa leuwih)
- 4 sendok breadcrumbs (halus garing, atawa leuwih)
- Pilihan: uyah jeung cabé secukupnya
- Keur Pierogi Adonan:
- 2 endog badag
- 5 sendok krim haseum
- 3 séndok minyak (nabati)
- 1 séndok uyah
- 3/4 cangkir kaldu (hayam)
- 4 cangkir tipung (sagala-Tujuan)
Kumaha Jieun Éta
Jieun ngeusian éta
- Dina skillet badag, suung tumis jeung bawang dina mentega dugi lembut.
- Angkat ti panas sarta tiis.
- Tambahkeun breadcrumbs, uyah, sarta cabé, Pergaulan ogé. Paké geuwat.
Sangkan Pierogi Adonan
- Dina mangkok badag, ngagabungkeun endog, minyak krim 5 sendok haseum, uyah, sarta kaldu hayam dugi ogé dicampur.
- Tambahkeun tepung jeung knead ku leungeun atawa dina mixer ngadeg dugi adonan téh lancar. Bungkus ku plastik sarta ngantep beristirahat sahanteuna 10 menit.
Eusian na Cook
- Maké cookie scoop 1 1/2 inci, tuturkeun lengkah ieu gulung, cut, eusian, jeung masak pierogi .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 261 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 177 mg |
| natrium | 638 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 10 g |