Resep ieu pikeun Playoff Punch nu dijieun ngagungkeun ka New York Yankees suksés nawar sangkan eta kana 2009 playoffs.
Ieu ngahimpun dua rums Tommy Bahama urang, a bodas tur emas hiji, mixes eta ku juices tropis sababaraha. The Playoff Punch pisan sarupa jeung anyar, versi nanas ti Ujang Tai .
Pikeun fans baseball inuman ieu bisa mawa wewengkon tropis kana usum pos pikeun niiskeun hal handap nalika kaulinan ngamimitian pemanasan nepi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2/3 bagian Tommy Bahama Golden Sun Rum
- 1 Bagian Tommy Bahama Bodas Keusik Rum
- 1/3 bagian
- liqueur jeruk premium
- 1 3/4 bagian
- jus nanas
- Jus ti 1/2 jeruk
- 1 3/4 bagian
- jus jeruk
- 2 dashes
- grenadine
Kumaha Jieun Éta
- Tuang kabéh bahan iwal Tommy Bahama Golden Sun Rum kana shaker kalawan és.
- Ngocok sharply.
- Tuang kana sagelas ngeusi és.
- Taliti ngambang di Rum poék di luhur.
Resep kahadean: Tommy Bahama Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 466 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 89 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 5 g |