"Brotgewürz" mangrupakeun bungbu campuran roti sering disebutkeun dina roti resep Jerman . Hal ieu paling mindeng dipaké dina kidul Jerman , Austria, jeung Swiss, kitu ogé Selatan Tyrol.
Kalolobaan rempah ieu téh dianggap AIDS pencernaan, sanajan mayoritas roti di Jerman kaler ulah ngandung tipe ieu roti bumbu atawa siki caraway sakabeh, anu oge kawentar di kidul.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 sendok cikal caraway
- 3 séndok
- cikal anise
- 3 séndok
- cikal fennel
- 1 sendok coriander (sakabeh)
- Pilihan: 1 ka 2 teaspoons fenugreek (atawa trefoil amis, allspice, atawa kapulaga)
Kumaha Jieun Éta
- Grind kabeh bibit babarengan dina coét kopi bersih atanapi ku mortir jeung pestle. Nyimpen jeung rempah lianna dina, wewengkon garing poék imah. Upami Anjeun hoyong, Anjeun bisa gantina gaul babarengan sakabeh siki.
- Paké 1 nepi ka 3 teaspoons tina campuran bungbu per loaf roti.
Dipaké dina resep ieu: Schwarzwälder Kruste .
Tempo inpo ngeunaan "Brotgewürz"
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 17 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |