Almond dipaké dina saos Spanyol, Manisan tur salaku jajan. A mangkok almond caramelized bisa dilayanan salaku tapa atanapi dessert a. Nambahkeun touch uyah ka palapis amis bisa masihan nu touch husus. Ieu almond caramelized anu jadi alus nu éta hésé ngan dahar salah ...
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 oz. (110 g.)
- gula tipung
- 2 1/2 oz. (70 ml.) Cai
- 6 oz. (170 g.) Sakabéhna almond atah
- Pilihan: uyah dash
- Pilihan: 1/2 TSP. tanah
- kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Panas pan frying badag leuwih hiji low panas sedeng.
- Tuang caina kana loyang sarta aduk di gula tipung dugi gula anu sagemblengna kaserep. (Mun maké Tambahkeun ka almond kana loyang sarta aduk terus maké séndok kai.
- Bakal butuh ngeunaan 10 menit pikeun caina keur menguap lengkep jeung gula nepi ka caramelize. Sakali gula melts na caramelizes, tetep gerak dina almond dugi aranjeunna sagemblengna coated. Lajeng, kiat dina almond kaluar pan onto a platter pikeun niiskeun.
porsi Gagasan
Ngawula ka ieu almond caramelized ku sorangan, atawa tambahkeun ka Salad héjo. Coarsely rendang jeung make salaku topping pikeun flan , natillas , atawa és krim . Keureut tina keju Spanyol, kayaning manchego kéju jeung almond caramelized ngajadikeun dessert basajan pikeun cinyusu jeung summertime dinners.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 361 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 43 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 9 g |