peppers beureum amis anu finely dicincang, lajeng simmered di campuran cuka, gula jeung cai dugi diréduksi jadi sirop a. Caramelized peppers boga rasa amis tur haseum unik, nu bisa dipaké dina tapas atawa Manisan. Sakali leuwih tiis, nu peppers bisa nyebarkeun on salads, roti bakar atawa kéju lemes.
Resep dipaké kalawan idin Brasserie Ailanthus, Burgos Spanyol.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ageung amis peppers bel beureum
- 3,5 oz cuka bodas
- 7 oz granulated gula
- cai 2 oz
Kumaha Jieun Éta
- Leupaskeun bobot jeung siki ti peppers na potong kuadrat leutik (kira hiji saparapat inci).
- Teundeun kabéh bahan kana ukuranana panci sedeng jeung nempatkeun dina panas sedeng, aduk nepi ka gula eta tos rengse bubar. Bawa ka kulub a jeung geura ngurangan mun low. Simmer on aduk panas pisan low sering ku séndok kai dugi cair diréduksi tur campuran janten sirop a. Ieu diperlukeun kira 20-30 menit.
- Ngawenangkeun campuran pikeun niiskeun, teras refrigerate dugi siap pake. Drizzle on salads, atanapi nyebarkeun on roti bakar atawa kéju pikeun dessert.
- Peppers bakal tetep dina kulkas salila 3 poé, atawa bisa jadi beku.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 104 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |