Ieu metoda Spanyol pikeun Nyiapkeun udang maké plancha , atanapi datar plat grill. Gampang, gancang, sarta lezat, hurang ieu bisa balik lempeng tina grill ka méja dina 5 menit.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound (450 g) hurang badag, peeled na deveined
- Jus 1 lemon
- 1 séndok uyah laut (5 ml)
- 1 séndok (5 ml) paprika
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung
- 1/4 cangkir (60 ml) dicincang
- cilantro atanapi datar peterseli daun
- 1 mun 2 sendok (15 nepi ka 30 ml) minyak nabati
Kumaha Jieun Éta
- Mesek jeung de-véna hurang.
- Dina mangkok leutik ngagabungkeun jeruk nipis kalayan uyah, paprika, sarta cabe hideung. Tambahkeun hurang sarta Tos kana jaket.
- grill Preheat panas tinggi. Atur plancha onto grates grill sarta ngidinan panas nepi. Sakali pan nembongkeun haseup suri, tambahkeun hurang. Prosés masak moal balik rada gancang. Cook udang, salila kira 1 ka 1 1/2 menit per samping.
- Dipiceun plancha ti grill sarta tempat onto papan motong kai. Top kalawan cilantro dicincang atanapi datar peterseli daun jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 180 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 227 mg |
| natrium | 1.187 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 27 g |