Agung saos Resep
The Agung asin nyaéta asin rengse dijieun ku enriching hiji hayam velouté saos jeung krim beurat.
The Agung asin mangrupa iringan idéal pikeun hayam sautéed. Ieu oge basa ti nu sababaraha saos klasik séjén anu diwangun - kayaning Gading, anu supa atawa saos kabita.
Ogé tingali: The ibu saos
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 quart velouté hayam
- 1 cup krim beurat
- 1 séndok mantega
- uyah halal
- Bodas cabe (Freshly taneuh, secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, gently panas krim beurat mun ngan handap mangrupa simmer , tapi ulah ngantep eta kulub. Panutup sarta tetep haneut.
- Panas velouté dina panci misah leuwih sedeng luhur panas. Bawa ka kulub a, panas lajeng nurunkeun ka simmer a jeung ngurangan salila kira 5 menit atawa nepi ka volume total geus ngurangan ku ngeunaan cangkir.
- Aduk cream haneut kana velouté tur mawa deui simmer pikeun ngan masihan.
- Aduk mentega, usum secukupnya kalawan uyah halal jeung cabé bodas tur ngan hiji dash tina jeruk nipis. Galur ngaliwatan cheesecloth sarta ngalayanan katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 263 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 90 mg |
| natrium | 95 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 17 g |