Populér Ieu Szechuan piring kapanggih nyaéta pokok dina loba buffets réstoran Cina. Gantina némpelkeun cabe, ngarasa bebas pikeun nambahkeun 4 - 6 leutik chilis beureum garing upami hoyong. Ngagaduhan 4.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound kacang héjo
- 1 séndok bodas dicincang
- 1 séndok dicincang jahé
- 2 scallions, dicincang, bagian bodas wungkul
- 1/2 séndok némpelkeun cabe
- 3 séndok sayur atanapi suuk
- 1 séndok
- minyak pikeun aduk-frying , atanapi sakumaha diperlukeun
- Pikeun saos teh:
- 1 séndok saos kacang (sadia di pasar Asian; Koon Chun nyaéta brand alus, atawa anjeun bisa ngagantikeun
- sambel hoisin )
- 1 séndok
- kecap gelap
- anggur béas 2 teaspoons Cina atanapi sherry garing
- 1 1/2 teaspoons gula
Kumaha Jieun Éta
1. Ngumbah kacang héjo tur solokan tuntas. Motong tungtung na motong dina diagonal kana lembar panjang kira 2 inci.
2. ngagabung bahan saos jeung sisihkan.
3. Panaskan nu katél on panas sedeng jeung nambahan 2 sendok minyak , drizzling minyak turun sisi katél nu.
4. Lamun minyak nu aya panas, tambahkeun kacang. Aduk-ngagoreng keur 7 - 10 menit, dugi kulit maranéhna pucker jeung ngahurungkeun coklat jeung kacang héjo nu lembut tanpa keur mushy.
Leupaskeun kacang tina katél nu.
5. Panas 1 séndok minyak dina katél on sedeng luhur panas. Lamun minyak nu aya panas, nambah dicincang bawang bodas, jahé sarta scallions. Aduk-tumis sakeudeung pikeun sababaraha detik dugi aromatik. Nambah némpelkeun cabe.
6. Tambahkeun saos jeung kacang héjo. Tos bahan babarengan sarta ngalayanan panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 210 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 310 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 12 g |
| protéin | 11 g |