steaks salmon ieu poached ku vermouth saeutik atawa anggur bodas sarta Asép Sunandar Sunarya nice sahiji bumbu na seasonings. Ngawula ka entree nikmat kieu ku salad jeung béas pilaf , atawa naon baé masakan samping favorit Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas cai
- 1/2 cangkir anggur bodas garing atanapi vermouth garing
- 1 bawang daun, sliced
- 1 nipis, sliced
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1/2 peppercorns séndok
- 2 sprigs Dill atawa 1/2 séndok dillweed garing
- 2 sprigs peterseli
- 4 salmon steaks, ngeunaan 2 pon
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun 2 gelas cai, anggur, bawang, lemon, uyah, peppercorns, Dill na peterseli dina skillet badag. Panas nepi ka ngagolak. Ngurangan panas, panutup jeung simmer pikeun 10 menit.
- Tambahkeun salmon steaks, panutup jeung simmer gently pikeun 5 menit (saeutik deui pikeun steaks kandel ti 1/2 inci), atanapi dugi flakes lauk gampang jeung garpu.
- Angkat steaks ti masak cair ku spatula slotted na tempat di porsi platter. Ngawula kalawan asin bonteng, asin hollandaise, atawa salah sahiji saos favorit Anjeun.
ngagaduhan 4
Langkung Paporit Salmon Resep
Aya rupa-rupa cara enak ngarasakeun salmon. Masihan salah sahiji resep ieu mangrupa cobaan ti waktos salajengna anjeun dina wanda pikeun salmon:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 489 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 152 mg |
| natrium | 1.017 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 55 g |