Marinating potongan hayam ramah-anggaran dina ramuan-laced jeruk nipis sarta minyak ngamungkinkeun resep ayam lemon sage succulent ieu tetep juicy ngaliwatan prosés masak. Basajan grilled atawa dipanggang kentang , a dicincang Salad seger, sarta plat buah giliran kieu ka tepung lengkep, damang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon potongan hayam
- 1/4 cangkir
- tambahan parawan minyak zaitun
- jeruk nipis 1/3 cangkir
- 1 séndok lemon zest
- 3 séndok dicincang
- sage seger (dicincang)
- 1 cengkeh bawang bodas (ditumbuk jeung dicincang)
- 3/4 séndok téh uyah (ngurangan kana 1/4 séndok lamun ngagunakeun natrium-ngandung hayam)
- 1/2 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
Aduk minyak zaitun teh, jeruk nipis, lemon zest, sage, bawang bodas, uyah, sarta cabé dugi kabéh bahan anu tuntas digabungkeun. Tuang nu marinade lemon-sage kana sagelas baking piring badag; nambahkeun hayam ka piring nu, péngkolan potongan sakali mun jaket jeung marinade nu. Nutupan piring jeung refrigerate hayam salila 1 jam, péngkolan potongan sakali unggal 15 menit.
Preheat a grill atawa sikat hiji skillet badag kalayan minyak tur nyetel eta leuwih sedeng luhur panas.
Ngatur sakabéh buah hayam on grill atawa nempatkeun hayam, dina bets, kana skillet panas. Piceun marinade nu. Masak hayam keur 4 nepi ka 6 menit dina saban gigir. hayam geus rengse nalika bagian thickest karasaeun teguh ka touch jeung tés 165F on hiji thermometer instan-baca. Ngawula ka panas jadi hiji entree atanapi refrigerate hayam sarta ngalayanan eta sliced di Salad a.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 473 |
| total Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| kolesterol | 127 mg |
| natrium | 414 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 42 g |