Anjeun tiasa nyaluyukeun panas dina rub garing ku ngarobah jumlah rawit cabé dipaké. Ieu campuran bungbu flavorful ku hint panas anu hade sampurna salaku hiji rub sadaya-tujuan sagala jinis barbecue.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir paprika
- 2 sendok uyah
- 2 sendok gula
- 2 sendok
- gula coklat
- 2 sendok cumin
- 2 sendok cabe bubuk
- 2 sendok cabe hideung
- 1 séndok
- cabé bubuk
Kumaha Jieun Éta
Campur babarengan jeung nyimpen dina wadahna airtight. Paké dina sagala cut tina babi, sapi, atawa jangjangan. Ngajadikeun ngeunaan 1 cup. rub bungbu ieu bakal tetep nepi ka 6 bulan lamun disimpen dina wadahna airtight jauh ti lampu langsung (lampu ngabalukarkeun rempah mun leungit rasa jeung warna).
Larapkeun rub ieu merata ka sakabéh beungeut meats. Ngawenangkeun diuk dina daging, katutupan, nepi ka tapi henteu leuwih ti sajam sateuacan Anjeun masak.
Ieu bakal ngidinan uyah pikeun nyerep kana beungeut daging jeung merata ngadistribusikaeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 106 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3.616 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 3 g |