Ngadamel homemade protéin vegetarian ngocok pikeun sarapan atawa keur sanggeus workout beurat! Homemade ngocok protéin strawberry ieu sweetened kalayan buah jeung yogurt, jeung blended kalawan kalawan kacang keur bergizi tinggi-serat na -protéin luhur nourishment. Resep kahadean tina Bush's® Kacang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 6-ounce tiasa jus nanas
- 4 ons non-gajih strawberry cau yogurt (atawa yogurt kécap tetep eta vegan)
- 1 cup strawberries (beku)
- 1 16-ounce tiasa kacang Northern Great (rinsed tur lemes
- 1 séndok madu
- 3/4 séndok téh taneuh jahé
- 1/4 séndok téh taneuh pala
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu nanas jus, yogurt sarta berries di Blénder a jeung nyampur nepi ka rata.
- Tambahkeun Kacang Northern Great, madu, jahé taneuh jeung pala.
- Nyampur, scraping sisi sakumaha diperlukeun.
- Ngawula ogé chilled.
Ngajadikeun 4 shakes protéin vegetarian.
Inpo gizi (ti kalori Count):
Kalori: 445, kalori ti Fat: 17
% Niley Daily:
Total Fat: 1.9g, 3%; Jenuh Fat: 0.7g, 4%
Kolesterol: 2mg, 1%
Natrium: 37mg, 2%
Total Karbohidrat: 83.2g, 28%
Serat dietary: 23.8g, 95%
Gula: 12.5g
Protéin: 26.5g
Vitamin A 0%, Vitamin C 40%, Kalsium 26%, Beusi 37%
Tempo ogé:
Protéin Beunghar vegetarian pangan
Tinggi Protéin vegetarian Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 450 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 4 mg |
| natrium | 28 mg |
| karbohidrat | 83 g |
| Serat dietary | 23 g |
| protéin | 26 g |