Aaloo Ka Bharta atanapi seasoned, mashed kentang India-gaya boga imah na di nagara bagian Bihar di North India. Ngawula ka dinya jeung panas chapatis (flatbread India) topped kalawan ghee.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 kentang badag (mashed)
- 2 sendok minyak nabati (atawa canola atawa minyak sunflower)
- 1 bawang badag (dicincang pisan halus)
- 8 nepi ka 10 cengkéh
- bawang bodas (dicincang pisan halus)
- 1 séndok siki cumin
- 1 sapotong jahé (1 inci, grated)
- 3 garing
- chillies beureum
- uyah secukupnya
- 2 sendok minyak mustard
- Garnish: dicincang daun coriander
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun kentang mashed dina mangkok badag sarta tetep kumisan.
- Panas minyak nabati dina pan leutik ditambah siki cumin mun eta. Lamun siki ngeureunkeun spluttering, tambahkeun bawang, jahé, sarta bawang bodas jeung ngagoreng saacan lemes.
- Nambahkeun ieu kentang mashed.
- Manggang nu chilies beureum garing saacan maranéhna ngawitan ngaleupaskeun ambu maranéhanana. Naksir coarsely na Sprinkle leuwih kentang.
- Tuang dina minyak mustard leuwih kentang jeung ayeuna gaul kabéh bahan pikeun nyampur ogé.
- Garnish kalawan coriander dicincang jeung ngawula kalawan chapatis panas ( flatbread India ) topped kalawan ghee.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 250 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 323 mg |
| karbohidrat | 42 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 6 g |