Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 boneless halves payudara hayam
- 1 1/2 cangkir saos lada barbecue (pilihan anjeun, tambah beuki pikeun ngaladénan)
- 1 bawang sedeng (sliced atanapi dicincang)
- 4-6 buns toasted
- Pilihan: coleslaw (pikeun ngaladénan)
Kumaha Jieun Éta
- Ngumbah breasts hayam jeung pat garing. Nempatkeun dina cooker slow kalawan 1 1/2 cangkir saos barbecue sarta bawang. Aduk nepi ka jas hayam. Panutup jeung masak di luhur pikeun 3 jam.
- Leupaskeun breasts hayam ka piring na shred atawa rendang. Balik hayam abon kana saos di cooker slow; aduk nepi nyampur. Panutup jeung masak pikeun 10 menit deui.
- Ngawula ka hayam abon on buns toasted kalawan coleslaw tur asin barbecue tambahan, upami hoyong.
Resep langkung
Skillet Hayam Rosemary
Hayam Cheddar Panggang
Hayam Jeung Jalapeno Opak asin
Hayam jeung zucchini Jeung Bawang bodas Cream asin
Breasts hayam di creamy Creole asin, cooker slow
Chili boneka Hayam Breasts, cooker slow
Roxanne urang Boursin Hayam, cooker slow
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1156 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| kolesterol | 209 mg |
| natrium | 1.724 mg |
| karbohidrat | 109 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 81 g |