Resep ieu coleslaw kalawan tangy cuka béas ganti baju make rasa Asian mun liven up resep coleslaw baku. Jang meberkeun pangaruh Asia, coba ngaganti kol beureum kalawan napa engkol.
Bari engkol mangrupakeun sayur populér di loba masakan Cina, coleslaw sakumaha Westerners nyaho ka dinya, teu diantara aranjeunna. resep ieu, kumaha ogé, ngarupakeun pendekatan nu hade tina naon anu coleslaw Cina bisa secukupnya kawas di Cina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir engkol beureum (abon)
- 1/2 cangkir wortel (abon)
- gagang choy 2 Bok (kalawan daun)
- 1 1/2 ka 2 gelas sprouts buncis mung
- minyak zaitun 2 teaspoons tambahan-parawan
- cuka béas 1/4 cangkir
- minyak siki wijen 3/4 séndok
- Garnish: 2 teaspoons dicincang daun cilantro seger, atanapi sakumaha dipikahoyongna
- Garnish: 1 séndok toasted siki wijen
Kumaha Jieun Éta
- Ngumbah sayur na solokan tuntas. Shred kol jeung wortel.
- Misahkeun éta gagang Bok choy na daun. Potong gagang diagonally sarta motong daun lempeng peuntas.
- Tos di abon kol, wortel, Bok choy na mung kacang sprouts dina mangkok badag. Sisihkan.
- Dina mangkok alit, whisk babarengan zaitun cuka minyak jeung béas. Whisk dina minyak siki wijen.
- Teundeun ganti baju dina handap mangkok, tambahkeun sayur na Tos deui. Tambahkeun cilantro, upami nganggo, sarta Sprinkle nu sikina wijen toasted di luhur.
- Chill dugi siap ngaladénan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 83 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 129 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 5 g |