Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok tambahan-parawan minyak zaitun
- 2 sedeng bawang, peeled na dicincang (ngeunaan 2 gelas)
- 3 seledri iga, rinsed na dicincang (ngeunaan 1 cup)
- 3 wortel, peeled na sliced (ngeunaan 1 cup)
- 3 1/4-inci sliced tina jahé, peeled
- 3 cengkéh bawang bodas badag, peeled
- 6 gelas cai
- 1 28 ounce tiasa diced tomat (kaasup jus)
- 1 ageung atanapi 2 sedeng
- zucchini , sliced (ngeunaan 2 gelas)
- pakét 1 10-ounce beku kangkung dicincang
- 1 badag
- yukon emas kentang , peeled na dicincang (ngeunaan 1 cup)
- 1/4 cangkir mutiara sa'ir
- 2 teaspoons uyah
- 1 séndok garing Basil
- 1 séndok garing thyme
- daun 1 bay
- Freshly taneuh cabe hideung secukupnya
Kumaha Jieun Éta
Panas minyak dina hiji stockpot ageung atanapi oven Walanda leuwih panas sedeng. Tambahkeun bawang, seledri, wortel, jahé, sarta bawang bodas. Tumis dugi bawang ngawitan soften jeung ngahurungkeun tembus, ngeunaan 5 menit.
Tambahkeun cai, tomat, zucchini, bayem, kentang, jeung sa'ir. Ngangkat panas ka luhur, sarta dibawa ka kulub a.
Sakali sup asalna ka kulub a, nurunkeun panas ditambah uyah, Basil, thyme, daun salam, jeung cabé.
Simmer sop, sawaréh katutupan, pikeun 30 nepi ka 40 menit, dugi Sayuran jeung sa'ir jangkauan tenderness dipikahoyong. Leupaskeun jahé, cengkéh bawang bodas, sarta daun salam. Saluyukeun uyah jeung cabé rasa.
Ladle sup kana mangkok, sarta garnish kalawan bumbu seger upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 201 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 864 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 7 g |