Hungaria Sapi Goulash - Marha Gulyas - nyaeta sejen salah-pot hidangan nu asalna babarengan gancang lamun bahan anu prepped peuting tadi. Ieu idéal pikeun cooker slow , freezes ogé tur raos hadé poé saterusna. Ngawula kalawan mi atawa pangsit tina pilihan kawas csipetke .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 séndok sayur (atawa
- canola minyak )
- 1 1/2 pon
- Amrik steak (boneless, dipangkas tina gajih tur potong batu 1 inci)
- 1 bawang badag (motong dina satengah na sliced 1/4 inci kandel)
- 1 cengkeh bawang bodas (finely dicincang)
- 1 séndok Hungaria paprika (amis atawa panas)
- 1 cup cai (atawa cukup pikeun nutupan bahan)
- 1 badag bel cabe (héjo, seeded na quartered)
- 1 tomat badag (peeled, seeded na quartered)
- 1/4 siki caraway séndok
- 4 kentang sedeng (beureum, peeled na potong batu 1 inci)
Kumaha Jieun Éta
- Dina oven Walanda atanapi pan jero ku tutup, minyak panas sarta nambahan sapi, Browning ogé dina sagala sisi. Dipiceun daging, ditambah bawang sarta bawang bodas. Tumis 3 menit jeung sapi balik pan.
- Tambahkeun paprika, aduk nepi ka merata jaket daging. Tambahkeun cai, lada héjo, tomat, sareng caraway. Usum secukupnya kalawan uyah jeung cabé. Bawa ka kulub a. Panutup, ngurangan panas nepi pisan low jeung masak 1 1/2 jam atanapi dugi daging anu lembut ampir garpu.
- Tambahkeun kentang jeung masak sejen 30 menit atawa nepi ka uji kentang dipigawé nalika nojos kalawan ujung péso. Ngawula kalawan csipetke atawa pangsit atawa mie lianna.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 659 |
| total Fat | 35 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| kolesterol | 147 mg |
| natrium | 132 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 51 g |