Potongan hayam téh pan-goreng dina minyak zaitun, lajeng bawang sarta bawang bodas anu ditambahkeun jeung asak dugi caramelized. Ieu piring euyeub, pinuh ku bawang amis sarta bawang bodas, sampurna ngagunakeun pikeun dipping roti rustic. resep Spanyol Ieu favorit kulawarga éta cukup gampang pikeun cooks pemula jeung barudak rumaja pikeun mantuan kalawan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sakabeh
- fryer hayam
- 2 Ukuran bawang sedeng
- 1 kapala
- bawang bodas
- 2 garing
- daun salam
- 6 sakabeh
- peppercorns
- 6-8 oz. parawan
- minyak zaitun keur frying
Kumaha Jieun Éta
- Miceun kabeh jeroan sarta motong hayam kana tentang 16 lembar. Dipiceun gajih tambahan sarta Piceun.
- bawang rendang Coarsely. Misah jeung mesek sadayana cengkéh bawang bodas.
- Tuang minyak zaitun keur 1/2 inci jero kana frying pan beurat-handap badag. Panas on sedeng. Lamun minyak nu aya panas, tambahkeun hayam pan jeung ngagoreng, péngkolan leuwih sanggeus kira 10 menit. Hayam nyokot kira 20 menit masak.
- Lamun hayam ampir rengse, tambahkeun bawang dicincang, sakabeh cengkéh bawang bodas, daun salam, sarta peppercorns. Cook dina pan, aduk aya kalana dugi bawang sarta bawang bodas anu caramelized.
- Angkat ti panas sarta ngawula kalawan roti rustic atanapi homemade kentang goreng.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 867 |
| total Fat | 74 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 48 g |
| kolesterol | 105 mg |
| natrium | 108 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 35 g |