resep supa boneka ieu dibagikeun ku Sharon. The suung anu boneka jeung campuran gurih of crumbs roti , bawang héjo, sarta kéju Cheddar.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 nepi ka 10 suung sedeng, teguh, ditutup caps
- 1 séndok mantega
- 2 sendok bawang (atawa bawang héjo, minced)
- 1/4 séndok
- sambel Worcestershire
- 1/4 cangkir crumbs roti lemes *
- 1/4 cangkir cheddar seukeut kéju (abon)
- 2 sendok cai
- Uyah & cabe secukupnya
Kumaha Jieun Éta
oven Preheat ka 350 °.
Ngumbah suung gancang dina cai ngajalankeun; solokan on towels kertas. Tarikan batang ti suung jeung rendang finely.
Ngalembereh mantega dina skillet leuwih panas sedeng-low; nambahkeun supa dicincang batang jeung bawang. Tumis dugi lembut. Aduk saos Worcestershire, crumbs roti lemes, kéju, uyah, jeung cabé.
Sprinkle uyah leuwih caps supa jeung eusian jeung campuran sautéed, mounding leuwih luhur. Dina tahap ieu, anjeun bisa nutupan jeung refrigerate suung ieu nepi ka 24 jam.
Sateuacan porsi, nempatkeun 2 sendok cai dina piring deet tur ngatur boneka suung di piring a. Panggang salila kira 20 menit. Ngawula ka panas.
Ngajadikeun 8 nepi ka 10 appetizers.
* Leuleus roti crumbs: Pasang roti on motong dewan jeung make titinggi garpu nepi ka luh kaluar crumbs, atawa ngagunakeun prosésor dahareun sangkan crumbs finer. Hiji nyiksikan baku tina roti ngajadikeun ngeunaan 1/2 cangkir crumbs enteng dipak.
Tempo ogé
Suung boneka Jeung Sosis Italia
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 50 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 9 mg |
| natrium | 97 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |